Sākums > Lasītava > Aktualitātes

Cik maksā dzīvība? Kādēļ “Zoopolicija” no 1. maija pārtrauc izsaukumu apkalpošanu

“Cik maksā dzīvība?” – mums, dzīvnieku glābējiem, tas nav tikai retorisks jautājums. Tā ir realitāte, ar ko saskaramies katru dienu. Mēs sveram dzīvības vērtību nevis naudā, bet atbildībā, līdzcietībā un mīlestībā, ko ķērāji, aprūpētāji un veterinārārsti iegulda, lai izglābtu dzīvniekus no ciešanām. Bet pat tad, ja darbs tiek darīts ar sirdi, dzīvības glābšana nav bezmaksas. Katrs izsaukums, katrs pārbrauciens, katra operācija vai injekcija maksā. Veterinārie pakalpojumi ir dārgi; patversme nakts laikā dzīvniekus neuzņem, bet diennakts stacionāra uzņemšanas pakalpojumu Rīgas domes ierēdņi likvidēja. Ja visiem sarežģītajiem apstākļiem vēl pretī nestāv cieņpilns atbalsts un sadarbība, dzīvību glābšana kļūst par neiespējamo misiju.

Lasīt tālāk...

Vai likumi mainīs dzīvnieku mazuļu apriti Latvijas patversmēs

Dzīvnieku glābēji rīkoja 3 piketus pie Saeimas, lai vērstu uzmanību uz totālo dzīvnieku pārprodukciju pilnajām patversmēm un pārslogotajām dzīvnieku aizsardzības organizācijām. Dzīvnieku glābēji pieprasīja vienādu uzraudzību gan dzīvnieku glābšanai, gan vairošanai. Neskatoties uz Saeimas uzdevumu, vienlaicīgi izstrādāt MK noteikumus dzīvnieku vairošanas kontrolei, tie vēl nav pieņemti, bet iegūluši ierēdņu dziļākajās atvilktnēs.

Lasīt tālāk...

Aicinām komandā

Sociālais uzņēmums Zoopolicija (reģ. Nr. 40203321368)

Aicina pievienoties savai komandai profesionāli sagatavotus un dzīvniekus mīlošus dzīvnieku ķērājus (profesiju kods 9613 03), kuri ir gatavi sniegt kvalitātīvu dzīvnieku izķeršanas pakalpojumu 24/7 režīmā.

Lasīt tālāk...

Ar cirvi un ūdens spaini nebrauksim!

Ar cirvi un ūdens spaini ne mēs - nokill patversmes, ne mūsu sadarbības partneri - ķērājdienests un veterinārās klīnikas uz nelaimē nokļuvušu dzīvnieku izsaukumiem nebrauks.

Lasīt tālāk...

Dzīvnieku Policija izmeklē: dzīvnieku glābēju ikdiena neskaitāmu gadu garumā!

Dzīvnieku Policija izmeklē: dzīvnieku glābēju ikdiena neskaitāmu gadu garumā. 

Izrādās ir vajātāji ne tikai privātpersonām, bet arī uzņēmumiem. Vajātāji izmanto visdažādākās metodes: publisku nomelnošanu, nepatiesas informācijas izplatīšanu, Vai darbojas kā “trauksmes cēlāji”, ar savām sūdzībām visām iespējamām iestādēm rakstot apgalvojumus un pieprasījumus.

Lasīt tālāk...